Prague City Golf

Chip&Putt Aréna: veřejné hřiště pro vás!

Chip&Putt Aréna: veřejné hřiště pro vás!

Chip&Putt Aréna: veřejné hřiště pro vás!

5.4. - Jsme nesmírně šťastní, že již brzy budeme moci otevřít naše veřejné devíti jamkové hřiště. Bude to téměř o měsíc dříve, než jsme měli v plánu!

PAR 3, Public course, Akademie, Dvoreček,… Dlouho (a pečlivě) jsme vybírali název našeho „nového“ veřejného hřiště, až jsme se rozhodli pro označení, které ho vystihuje snad nejvíc. Jméno „Chip&Putt Aréna“ nám říká, o jaký typ hřiště se bude jednat a jaké rány budete hrát nejvíc.

Jsme nesmírně šťastní, že se nám podařilo po dlouhých měsících získat pod naší správu další část resortu, která byla v uplynulých letech trošku upozaděna. Již od podzimu na ní pracovali pečlivě naši greenkeepeři a díky jejich tvrdé práci, která probíhala i celý březen, budeme schopni Chip&Putt Arénu otevřít již v první polovině dubna. Dle slov Matthewa Salmona, head GK resortu, se povede i greeny dostat do stavu, na který jste zvyklí z naší mistrovské osmnáctky, již v průběhu května!

Na co se můžete těšit? Devět jamek, na kterých si máte šanci golf nejen vyzkoušet, ale také parádně potrénovat. Devět jamek, které měří od 34 do 79 metrů, průměrně pak hrajete rány okolo 45 metrů. A také devět jamek, kde si sport podává ruku se zábavou.

Na to, abyste si vyzkoušeli golf a zjistili, jaká je to vlastně zábava, nebudete potřebovat osvědčení ke hře, ani vlastní hole. Ty vám rádi zapůjčíme na recepci. Neznáte pravidla? Nevadí, máte od nás na scorecard připravena stručná pravidla hry a také informace o tom, jak si golf užít co nejvíc. A třeba i na co si dát pozor.

Jak jsme již psali, veřejná devítka nebude jen pro začátečníky. Naprosto totiž zapadá i do našeho tréninkového areálu, kde najde uplatnění jak pro členy akademie, tak pro vás všechny, kteří chtějí vypilovat svou krátkou hru. A jsme přesvědčeni, že najde své místo i u těch hravějších, kteří si budou chtít zahrát proti svým přátelům o něco dobrého v naší restauraci.

V Chip&Putt Aréně si budete moct zahrát už za 150 Kč za 9 jamek. O sto korun víc bude stát jamek osmnáct, případně kombinace Chip&Putt a Himaláje. V jeden den tak budete mít možnost zahrát si pár jamek na veřejném hřišti jako trénink krátké hry, poté si vyzkoušet puttování na Himalájích a nakonec vše zúročit na mistrovské osmnáctce! To je přece golfová paráda! Ba co víc, v této kombinaci jsme si pro vás připravili v průběhu sezóny i golfový turnaj... ale o tom až příště!

Budeme se na vás na začátku dubna těšit! Jak na ty z vás, kteří Chip&Putt Arénu znají z let minulých, tak i ty, kteří tam budou hrát poprvé! 

Informace o veřejné devítce včetně plného ceníku naleznete zde.

 -
 -
 -
 -

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail