Prague City Golf

Golf pro šestnáctku: Posouváme start!

Golf pro šestnáctku: Posouváme start!

Golf pro šestnáctku: Posouváme start!

30.3. - Vzhledem k nařízeným vládním opatřením jsme nuceni posunout start projektu Golf pro šestnáctku. 

Zdravíme všechny Radotíňáky a jejich rodiny, přátele! V první řadě nám dovolte, abychom Vám poděkovali za velký zájem, který jste projevili v rámci projektu Golf pro šestnáctku. Doufali jsme, že vás naše nabídka osloví a máme ohromnou radost, že se tak opravdu stalo! Do projektu se vás totiž přihlásilo téměř 100! Což je skvělé číslo a jak jsme psali, máme díky vám všem teď o důvod víc k úsměvu. Věříme ale, že to ještě není konec a konečné číslo bude nakonec ještě větší!

O to více nás v tuto chvíli mrzí, že s ohledem na aktuální vládní nařízení jsme nuceni posunout start našeho projektu. Měli jsme odstartovat již tuto neděli, říkali jsme si, že začít o Velikonocích bude symbolické a místo švihání pomlázkou bychom vás seznamovali se švihem golfovým. Bohužel se nám to i přes veškerou snahu nepodaří. Zkoušeli jsme zažádat o výjimku u příslušných organizací, nicméně jsme nepochodili. Vzniklou situaci a stav plně respektujeme.

A teď ty dobré zprávy! Rozhodně nehodláme házet „hole do žita“ a projekt uskutečníme! Vzhledem k tomu, že jsou v tuto chvíli jakékoli prognózy o případném rozvolňování složité, nejsme bohužel schopni vám přesně říci, kdy to bude. Nicméně důležité je, že na vás máme kontakt a o dalším vývoji Vás můžeme informovat hned, jak to jen bude možné. Resp. v momentě, kdy nám situace dovolí se s vámi u nás potkat a ukázat vám konečně kouzlo golfu!

Všichni v Prague City Golf věříme, že to bude brzy. Snažili jsme se najít na vzniklé situaci nějaká pozitiva a minimálně jedno jsme našli! Máte totiž čas navíc, abyste o naší společné akci řekli i svým známým a až bude ten správný čas, vzali je k nám s vámi!

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat na tomto emailu. Věříme, že vás posunutí realizace projektu Golf pro šestnáctku neodradí a až to půjde, dorazíte v ještě větším počtu, než tomu mělo být tuto neděli!

Přejeme krásný den z PCGC a už teď se na vás těšíme!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail