Prague City Golf

Halfway jede, na hřišti hrajeme už od osmi!

Halfway jede, na hřišti hrajeme už od osmi!

Halfway jede, na hřišti hrajeme už od osmi!

27.3. - Jen co vykouklo sluníčko a ukázalo svou sílu, otvíráme pro vás hřiště od osmi hodin. A od soboty hrajeme ze všech odpališť!

Na tohle jsme čekali asi všichni, až zmizí poslední sníh a sluníčko začne dělat svou práci. Má to na hru několik aspektů. Ten první je čistě klimatický. Přes noc už nemrzne, můžeme tak start prvních teetimů posunout od osmi hodin. To nám dává šanci uspokojit ještě víc vás - golfistů, protože zájem o hru na Zbraslavi je opravdu neutuchající. My tomu naprosto rozumíme. V návaznosti na to jsme v uplynulých dnech také provedli analýzu průchodnosti hřiště, na jejímž základě jsme se rozhodli zkrátit dobu mezi jednotlivými teetimy z 8 na 7 minut. Což je další dobrá zpráva pro vás, kterým se zatím nepovedlo si zarezervovat svůj teetime, protože již bylo plno. 

Dalším z pozitivních vlivů slunce je možnost úpravy hřiště tak, jak jste na ni na Zbraslavi zvyklí. Vyjet v plné parádě tak mohla naše nová flotila strojů Torro (o tom až někdy příště), která si bere do parády jak greeny, tak odpaliště i fairwaye. Už od soboty tak budete mít možnost hrát ze standardních odpališť a rychlost greenů se bude den ode dne zrychlovat. Přece jen jsme museli dát trávě prostor, aby trochu povyrostla. Dle vašich zpráv z hřiště ale stav hracích ploch kvitujete, což našemu týmu greenkeeperů dělá velkou radost. 

Díky krásnému počasí jsme měli možnost otevřít i naše okénko na Halfway. Jak se snažíme každou sezónu na Zbraslavi připravit pro vás v této sféře něco nového, tak letos by to měla být opravdu signifikantní změna. V Halfway House na vás tak čeká nové menu, kterému aktuálně vévodí "Golfdog", wrap s Haloumi nebo Burger, který jsme pro vás museli zvěčnit na fotce. Ostatně daleko lepší ještě bude, když ho sami zkusíte ochutnat, stojí to opravdu za to! 

V pondělí 29.3. a v úterý 30.3. nás na hřišti čeká aerifikace greenů. Jak jste za poslední roky měli možnost poznat, snažíme se mít hřiště v co nejlepší kondici. Proto jsou důležité každoroční práce, zejména v začátku sezony, kdy je potřeba dostat do půdy vzduch, dostat z ní zbytky staré trávy a dát šanci trávníku zesílit. Z tohoto důvodu bude v pondělí uzavřena druhá devítka, v úterý pak ta první. Od středy budeme hrát již opět plnou osmnáctku a teploty nám slibují opravdu jarní počasí. 

Budeme se na vás těšit jak na hřišti, drivingu, tak třeba i jen v aleji na Halfwayi, kde vás přivítáme s úsměvem na tváři. Hezký víkend! A abychom nezapomněli - pokud ještě nemáte roční členství, tak zkontrolujte to naše! Slibujeme, že i to vás rozzáří! 


GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail