Prague City Golf

ET: Ondřej Lieser bere v Keni 30.místo!

ET: Ondřej Lieser bere v Keni 30.místo!

ET: Ondřej Lieser bere v Keni 30.místo!

26.3. - Ondřej Lieser připsal ve finálovém kole dvě rány pod normu hřiště a s celkovým výsledkem -11 zapisuje další umístění v elitní třicítce!

Aktualizace, 26.3. - Vynikající první devítka, slabší druhá. Tak by se dalo shrnout finálové kolo našeho reprezentanta na European Tour při Kenya Savannah Open. Zatímco v úvodní polovině kola zapsal tři birdie, start do té druhé "ozdobila" dvě bogey a bohužel jen jedno birdie. Celkově však Ondřej může být spokojen - druhý start na European Tour přetavil do dalších bodů a prizemoney za konečné 30.místo. Děkujeme za skvělou reprezentaci a teď zasloužená pauza, Ondro!


Aktualizace, 25.3. - Ondřej Lieser má za sebou výstavní třetí kolo, kdy se mu povedlo zahrát 66 ran. Stejný výsledek jako včera, dokonce po stejném složení birdie a bogey. Do finálového kola tak půjde ze třetí desítky, což je pozice, ze které se ještě dá zaútočit na TOP 10! Budeme se těšit, co si na nás náš reprezentant opět připraví... 


Aktualizace, 24.3. - Zbraslavský reprezentant Ondřej Lieser opět ukázal, že bojovnost je jeho silnou stránkou. Zahrál o ránu lépe než v prvním turnaji, nicméně přesně ta jedna rána byla ohromně důležitá. Znamenala totiž, že Ondřej prošel cutem! 6 birdie, 1 bogey a celkově 66 ran. Tohle vše znamená, že Ondru uvidíme i v dalších dvou finálových kolech. Dva starty, dva cuty, dvakrát body do žebříčku a také dvakrát prize money. Teď jde jen o to, kolik toho všeho bude. Můžeme se jen dohadovat, zda zbraslavský hráč bude pokračovat v nastoleném trendu a další kolo bude slabší nebo konečně prolomí statistiku a bude se posouvat výsledkovou listinou i v lichých kolech. Moudřejší budeme ve čtvrtek hned z rána - Ondřej jde již ve druhém flightu, který startuje lehce před šestou hodinou. 


Aktualizace, 23.3. - Ondřejovi se nepovedl vstup do druhého turnaje ET na stejném hřišti v Keni. Respektive, zahrál stejný výsledek jako v prvním turnaji, tzn. 1 ránu nad par. Podařilo se mu sice zahrát pěkných pět birdie, nicméně bohužel je doprovodil také 6 bogey, která mu stačila na dělené 107.místo. Věříme, že se mu ve středu povede zabojovat jako v minulém turnaji a povede se mu projít cutem. K tomu by měl stačit výsledek středečního kola okolo 67 ran. Hodně štěstí!Aktualizace, 21.3. - Nemusí se vždy dařit tak, jak byste si přáli. Kouzlo výjimečného hráče ale tkví v tom, že vždy dokážete vytáhnout něco, nad čím se sportovní veřejnost pozastaví. Ať je to skvělé jedno kolo, výjimečná rána nebo cokoli podobného. Ondřej Lieser předvedl ve finálovém kole Magical Kenya Open vše. I díky unikátnímu Albatrossu, který zahrál na šesté jamce, si připsal druhé nejlepší kolo dne a největší posun neděle. Ze sedmé desítky se díky výsledku -7 (celkově -9) posunul na konečně dělené 33.místo, vydělal přes 7.000 Euro a připsal si důležité body do Race to Dubai i světového olympijského žebříčku. 

Ba co víc. Všichni věříme, že srovnal svá měřidla tak, že svůj nedělní výkon zopakuje od úterý na stejném hřišti při druhém turnaji ET, který se v Keni koná. Naladil nás skvěle, co říkáte?


Aktualizace, 20.3. - Ondra si v sobotu prošel relativně klidným kolem, které zdobila dvě birdie a stejný počet bogey. Drží se tak zhruba na místech, kde prošel cutem, tzn. v šesté desítce výsledkové listiny. Co je však již nyní jasné, že si připíše důležité body do Road To Dubai a z Keni, kde se od úterý bude konat druhý turnaj ET v řadě, nebude odjíždět s prázdnou. Necháme se překvapit, co nám dokáže ukázat v neděli ve finálovém kole!


Aktualizace, 19.3. - Ondřej Lieser zakončil své druhé vystoupení v Karen Country Clubu se třemi ránami pod par. S celkovým výsledkem -2 tak věřil, že se hranice cutu nezmění a podívá se tak do víkendových kol. To se nakonec odpoledne potvrdilo a Ondřej si zahraje i o víkendu! Paráda!


Aktualizace, 19.3., 7:40 - Prvních osm jamek se daří Ondrovi naplňovat své předsevzetí ze čtvrtečního večera. Zatím jsou z toho čtyři rány pod par díky stejnému počtu birdie. Celkově tak jde 3 rány pod normu hřiště, kde se zřejmě bude také pohybovat cut.


Aktualizace, 18.3. - Ondřej Lieser zakončil své první kolo na European Tour výsledkem +1, když zapsal tři birdie, dvě bogey a jeden double. Do druhého dne tak vstupuje z 96.místa a pokud chce přemýšlet o víkendových kolech, bude muset zabrat. První den se mu nedařilo zejména z týčka, kdy si zapsal pouze dvě trefené fairwaye, obě železy. Pocitově však kromě hry z odpaliště měl ze své hry radost a věří, že v pátek dostane šanci zabojovat minimálně o cut. Hodně štěstí, Ondro!


Aktualizace, 17.3. - Zbraslavský reprezentant Ondřej Lieser se dočkal! Dnes v 10:40 vstupuje do nové éry své kariéry a v prvním startu na European Tour bude bojovat o důležité body do světového žebříčku.

Ondřej v neděli odletěl do daleké Keni, kde otevře své působení v nejvyšší evropské Tour. V minulém týdnu absolvoval v našem resortu sérii rozhovorů a stačil si i zatrénovat. Pevně věříme, že je na novou sezónu připraven a přinese všem českým golfovým fanouškům minimálně stejnou porci radosti, jako v roce minulém. Zimní období strávil zejména přípravou těla na náročnou sezónu a je to na první pohled vidět. O jeho herní pohodě se můžeme všichni přesvědčit už od dneška, kdy jsme měli mít možnost sledovat na stanici Golf Channel přímý přenos z Kenya Open. Nicméně díky technickým problémům, které neumožní přenos vysílat, budeme odkázáni minimálně ve čtvrtek pouze na livescoring zde.

O turnaji a Ondrových výkonech vás budeme informovat na našem webu a sociálních sítích. Přece jen, start našeho zbraslavského hráče na European Tour je věc, která se neděje každý den! Hodně štěstí Ondro!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail