Prague City Golf

Tři zbraslavské hráčky na jednom turnaji!

Tři zbraslavské hráčky na jednom turnaji!

Tři zbraslavské hráčky na jednom turnaji!

17.3. - Turnaj Briars Creek Invitational v Jižní Karolíně nabídl velmi zajímavé setkání tří našich hráček, které studují na amerických universitách.

Z celkového měření sil vyšla nejlépe University of Miami, která v čele s Kristýnou Frýdlovou obsadila na turnaji druhé místo. Zbraslavská reprezentantka obsadila individuálně dělené osmé místo, když se jí povedl zejména poslední hrací den. Po pondělních dvou kolech za 76, respektive 75 ranách stlačila své úterní skóre 5 ran pod normu hřiště a po turnaji byla velmi spokojená. "Jsem moc ráda nejen za sebe a finálové kolo, ale zejména že se nám povedlo zabodovat týmově," svěřila se po turnaji Kristýna.

Jen o ránu hůř zahrála v celém turnaji Jana Melichová a obsadila dělenou 13.příčku. Po prvním kole dokonce vedla, finálové kolo zahrála v paru, nicméně nepovedená devátá jamka druhého kola ji stála lepší umístění. Na čtyřparové jamce zahrála devět ran, které okomentovala lakonicky. "Fairway, voda, voda, voda, voda, green a dva putty. Nicméně nedropovala jsem ani jednou, jen z toho bahýnka moc nešlo hrát. S turnajem jsem však byla celkově spokojená. Až na tu nepovedenou jamku se mi hrálo opravdu dobře," okomentovala turnaj, na kterém Old Dominion brala týmové sedmé místo. 

Poslední ze zbraslavských hráček, Patricie Macková, si odbyla svou zámořskou premiéru. Týmu pomohla zejména ve druhém a třetím kole, kdy prokázala, že může být platnou hráčkou i ve svém premiérovém roce na universitě. Maryland tak bral po zlepšení konečné třetí místo. Patricie po nepovedeném prvním kole, ve kterém zahrála 83 ran, připsala v druhém pondělním 75 ran a v úterý končila jen jednu ránu nad parem hřiště. To stačilo na 58.místo, nicméně víc než o výsledek šlo o odbytí si prvního startu v jiných podmínkách. "Jsem moc ráda, že už to mám za sebou. Přece jen canon na 36 jamek v jeden den, je trochu něco jiného, než na co jsem byla zvyklá. Každopádně jsem ráda, že se mi alespoň částečně povedlo po prvním kole ukázat, co můžu týmu nabídnout," zhodnotila svou první zkušenost se zámořským turnaje Patricie.

My všem našim hráčkám děkujeme za zprávy z USA a držíme palce v dalších turnajích. Jsme pyšní, že jste součástí našeho klubu! 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail