Prague City Golf

Přijďte si zahrát a využijte naše členství!

Přijďte si zahrát a využijte naše členství!

Přijďte si zahrát a využijte naše členství!

4.3. - První čtyři dny lockdownu ukázaly, že provoz na hřišti může bezproblémově šlapat i v této složité době. Jediné, co nám v tuto chvíli chybí, je větší kapacita hřiště.

Moc děkujeme všem za bezproblémové dodržování hry ve dvou hráčích i ostatních hygienických opatření. Na oplátku jsme vám všem nabídli hru na letní greeny, které snesou přísná měřítka i v této velmi brzké roční době.

Váš zájem o hru na Zbraslavi je ohromný. A to nemyslíme v nadsázce. Deklarovali jsme, že jsme otevřeni jak pro členy, tak i členy jiných klubů. Kapacitu máme pro jednotlivé skupiny hráčů rozdělenou. Samozřejmě se mají možnost na hřiště více dostat naši domácí hráči. A to jak řádní, tak také ti roční. 

I proto sledujeme v poslední době zvýšený zájem o roční členství. Ta v sobě nesou v tuto chvíli přidanou hodnotu nejen v aktuální výhodné nabídce, ale zejména v možnosti dostat se více na naše hřiště než pokud jste členem na jiném hřišti. Vřele tedy všem doporučujeme navštívit tuto stránku a projít nabídku našich ročních členství. Že už to své již máte v jiném klubu? Nevadí – to naše si můžete zakoupit i jako podružné ke svému aktuálnímu členství, aniž byste o něj přišli. Díky tomu získáte možnost hrát na Zbraslavi za výhodných podmínek, případně můžete své volné hry, které naše roční členství obsahují, využít již v těchto dnech a za fee nezaplatit ani korunu!

Rádi vám zodpovíme Vaše otázky, případně pomůžeme stát se naším členem – netrvá to déle než 5 minut! Slečny na recepci se na Vás budou těšit!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail