Prague City Golf

Vraťte se s námi do golfové formy!

Vraťte se s námi do golfové formy!

Vraťte se s námi do golfové formy!

3.3. - Začátek sezóny, znáte to. Ti pečlivější z nás mají hole vyčištěné a netrpělivě čekají na to, až se hřiště otevřou. Pak jen natěšeně vyběhnou a s prvními volnými teetimy jsou na hřišti. 

Pak jsou tu tací, kteří si po sezóně hole ani neumyli, takže je čeká těžká práce. Dostat bahýnko z podzimního golfování a vyrazit na golf mohou až pak.

Ať už jste ti pečliví nebo vám na čistotě holí moc nesejde, máme pro vás dobrou zprávu! Na Zbraslavi totiž nyní máte úžasnou možnost oprášit si po zimě své golfové dovednosti. A to ať jste hráči, kteří jsou na hřišti od rána do večera, jednou týdně nebo jste golf teprve nedávno vyzkoušeli. Ba dokonce tu máme i něco pro ty, kteří o golfu zatím jen slyšeli! Na každého z vás čeká připravená zajímavá nabídka!

Jste golfoví laici? Rádi Vás seznámíme s golfem a ukážeme, že právě v této době je ten ideální čas ho vyzkoušet. Už jste se s golfem seznámili a zaujal vás? Pak máme právě pro vás ten ideální golfový začátek. Balíček, kde při individuálních lekcích s trenérem budete mít možnost získat svůj golfový řidičák, ke kterému vám navíc přihodíme naše golfové členství!

Golf už hrajete, chodíte na hřiště a jen byste rádi získali zpět to, co jste přes zimu zapomněli? Pak je ideální si oživit svůj švih a domluvit si s námi Jarní osvěžovák! No a na závěr tu máme nabídku pro golfové fajnšmekry. Ne nadarmo se říká, že „Trénink dělá mistra“, takže pokud chcete začít porážet své parťáky ve flightu už na začátku sezóny, pak využijte právě tenhle balíček. Jeho náplň, stejně jako všech ostatních kurzů najdete na této stránce.

Moc se těšíme na to, že se společně potkáme nejen na hřišti, ale také na drivingu! Pokud byste měli jakékoli dotazy, dejte vědět. Jsme tu pro vás i době lockdownu!

 -
 -
 -
 -

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail