Prague City Golf

AKTUÁLNĚ - Úterní starty zatím odloženy!

AKTUÁLNĚ - Úterní starty zatím odloženy!

AKTUÁLNĚ - Úterní starty zatím odloženy!

6.4. - V úterý 6.dubna se díky povětrnostním podmínkám prozatím odkládají starty. Nakonec se nám po obědě podařilo provoz spustit. 

Aktualizace - 6.4. - Vzhledem k pondělnímu sněžení a nočním mrazům se prozatím odsouvají úterní starty. Na hřišti aktuálně leží sníh a greeny jsou promrzlé. Situace po obědě se umravnila a na hřiště tak máme možnost pouštět hráče!


Aktualizace - 3.4. - Velikonoční sobota a noční mrazíky? Hlásíme bezproblémový stav! Těšit se můžete tedy nejen na hru, ale také na velikonoční nadílku na Halfway a také konečně na buggy! Ať to dnes lítá!


Aktualizace - 2.4. - Vzhledem k mrazivému nočnímu počasí, které nás v následujících dnech čeká a ranních startech již v 8 hodin, Vás upozorňujeme na možnost posunutí teetimů z důvodu námrazy. Věříme, že aprílové počasí výrazně neohrozí stav hracích ploch, nicméně všem doporučujeme, aby se informovali o aktuálním stavu na recepci. Ta je vždy informována hlavním greenkeeperem a má tak možnost vám sdělit ty nejaktuálnější informace. Hezké Velikonoce!


Aktualizace - 24.3. - Hřiště se finálně připravuje na plný setup odpališť, ke kterému dojde v sobotu, 27.března. Aktuálně je ve vynikajícím stavu a zájem o hru převyšuje kapacitu. I proto připravujeme přechod na 7 minutové teetimy, při kterých by měla být navýšena kapacita a zároveň to neuškodí průchodnosti hřiště a plynulosti hry. V tuto chvíli jsou stále k dispozici podvečerní teetimy, ideální na hru na devět jamek, v ceně 590,- Kč. Ty budou při oteplení, ke kterému nyní dochází, dle zkušeností z loňského roku, opět velmi vyhledávaným formátem hry. Už máte svůj teetime? :)


Aktualizace - 20.3. - V neděli jsme nuceni posunout start prvních flightů minimálně k 11.hodině. Naši greenkeepeři jsou na místě a kontrolují stav hracích ploch. Věříme, že budeme moci začít před polednem. Aktuální informace se dozvíte na naší recepci. Děkujeme za pochopení!


Aktualizace - 19.3. - V sobotu 20.března zůstanou veškeré hrací a tréninkové plochy uzavřeny. Vzhledem ke klimatickým podmínkám, které nás v noci na sobotu a i samotný první víkendový den čekají, jsme se rozhodli, že brány areálu zůstanou zavřené. V neděli počítáme s tím, že bude standardně otevřeno jako na driving range, tak na hřišti, kde se mohou ale posunout startovní časy. Vše ukáže až samotné počasí v sobotu. Veškeré informace obdržíte na recepčním telefonu, kde vám budeme k dispozici po oba dny.


Aktualizace - 16.3. Aktuální stav hracích ploch i tréninkového areálu je velmi dobrý. Stále hrajeme ve dvou hráčích, hra tak má spád a garantujeme, že se dokážete při hře rychle zahřát. Těšíme se na vás!


Aktualizace - 15.3. - Počasí v druhé polovině minulého týdne nám přálo. To předpověď na tento týden je lehce mrazivější, nicméně my věříme, že i přesto se nám podaří mít hřiště otevřené. Když se podíváme zpětně na uplynulý týden a Vaši návštěvnost u nás v resortu, tak si uvědomujeme, jak moc máte chuť hrát. Uděláme pro to maximum!


Aktualizace - 11.3. - Čtvrteční klima nám bezproblémově dovoluje užít si hru na výborně připraveném hřišti. Klidně si přijďte zahrát odpoledne, třeba i jen devítku za 590 Kč!


Aktualizace - 10.3. - Ranní mráz a sněžení nám na Zbraslavi odsouvá starty k desáté hodině. Hrát by se tak mělo začít nejpozději v 10:30, nicméně stejně jako v minulých dnech jsme schopni obsloužit po této hodině všechny flighty, který daný den měly rezervaci. Pro aktuální informace si zavolejte na recepci. Tam jsou informováni nejlépe! Těšíme se na vás!


Aktualizace - 9.3. - Zatím největší mráz v posledním týdnu, který nás v noci navštívil, nám dovolil hru až od 11:30 hodin. Každopádně jsme rádi, že už se zase hraje! Těšíme se na vás, zavolejte si na recepci!


Aktualizace - 8.3. - Noční sněžení připravilo vrásky na čele nejen nám, ale také našim greenkeeperům. Vzhledem k tomu, že sněžení dále neustupuje a z nebe to padá a padá, jsme nuceni hru na hřišti v pondělí zrušit. Driving range je v provozu pouze z krytých odpališť. Věříme, že se počasí umoudří a už v úterý budeme moct hrát. I přes tyto sněhové komplikace přejeme všem ženám krásný MDŽ! 


Aktualizace - 7.3. - V neděli v noci ukázal teploměr ještě o dva stupně méně, dle zpráv přímo ze hřiště to vypadá, že start prvních flightů budeme muset posunout až na cca 10:30. Aktuální informace se dozvíte na naší recepci, která je informována vždy nejlépe a nejaktuálněji. Děkujeme za pochopení a věříme, že se na hřiště podaří dostat všem flightům s co nejmenší prodlevou, jako tomu bylo v sobotu. Stojí to určitě za to! Sluníčko totiž dokáže dělat divy!


Buďte toho všeho součástí i vy a staňte se členem zbraslavské golfové rodiny! Je nás již více než 1000 a stále rosteme! Máme pro vás všechny připravenou neodolatelnou nabídku ročních členství na rok 2021 - najdete je zde!


Aktualizace - 6.3. - V současné chvíli hrozí o víkendu a na začátku příštího týdne noční mrazíky. Chceme zůstat po celou dobu otevřeni, nicméně jsme nuceni bohužel díky zmrzlým greenům posouvat starty hry jednotlivých dnů.

Dnes, v sobotu 6.březnu, je situace dle zpráv Head Greenkeepera přímo ze hřiště taková, že posunujeme start na 10:30. Naši maršálové budou starty uzpůsobovat tak, aby se všichni hráči dostali na hřiště co nejdříve. Veškeré aktuální informace se dozvíte na recepci - na tel 608 495 465. Zavolejte si, rádi Vám sdělíme aktuální stav i předpokládaný vývoj. Nicméně znáte to, přírodě se někdy nedá poručit, tak se na nás nezlobte, pokud se nám nepovede situaci odhadnout vždy přesně na minuty. Děláme to pro vás a pro to, abyste si mohli i v těchto dnech zahrát. Tak snad nám bude počasí přát! Hezkou hru, golfoví přátelé!


Aktualizace - 1.3. - Vážení hráči, rádi bychom Vás stručně informovali o aktuálním stavu hřiště a s tím spojených opatření v resortu, která jsou od dnešního dne v platnosti. 

V minulém týdnu jsme po otevření hřiště zaznamenali velký zájem o hru, který nás opravdu velmi těší. Jsme rádi, že vás můžeme potěšit dalšími dobrými zprávami. Počasí nám umožňuje začít pracovat na hracích plochách - tento týden se vrhneme na úpravu a sekání greenů, příští týden čekají na svůj první zásah také fairwayie. Březnové ceny jsme ještě udrželi ve zvýhodněném režimu začátku sezony - 9 jamek budete moci hrát za 590 Kč, 18 jamek pak za 1190 Kč. Těšíme se na vás a věříme, že budete respektovat pravidla hry, která jsou určena aktuálním stavem.

Pravidla hry - březen 2021

  1. Areál otevřen pro členy i veřejnost za dodržení vládního nařízení o omezení volného pohybu. Cestování za sportem a pobytem v přírodě je možné, ale pouze v rámci hl.m. Prahy
  2. Hra na hřišti – umožněna jak členům, tak nečlenům PCGC. Teetime po 8 minutách a dvou hráčích. Rezervace telefonicky přes recepci.
  3. Driving range – je v provozu. Je nutné dodržovat rozestupy 2 metry a doporučujeme užívat ochranu dýchacích cest.
  4. Cvičné plochy – jsou v provozu. Skupinky maximálně dvoučlenné, je nutné dodržovat rozestupy skupinek alespoň 2 metry.
  5. Trenéři – mohou poskytovat lekce jednomu klientovi (nutnost dodržet rozstupy 2 metry a zachovat princip dvou osob – tj. 1 klient + 1 trenér)
  6. Skupinové tréninky golfové akademie – dle vládních nařízení výslovně zakázány.
  7. Turnaje – nejsou vypsány. Věříme, že turnajovou sezónu spustíme na konci března.
  8. Recepce – je v provozu recepční okénko. Prosím vždy používejte ochranu dýchacích cest. Své hrací časy si prosím rezervujte v předstihu na recepčním telefonu.
  9. WC, šatny, sprchy – uzavřeny. Výslovně jsou zakázány vnitřní prostory venkovních sportovišť.
  10. Restaurace – možný okénkový prodej - budeme Vás informovat o spuštění okénka na Halfway House v průběhu tohoto týdne

Aktualizace - 28.2. - I od pondělí 1. března budeme mít na Zbraslavi otevřeno. Svou hru si můžete zarezervovat na naší recepci. Těšíme se na vás a věříme, že i v této těžké době si přijdete udělat úsměv na tváři a pro dobrý pocit ze hry. Přece jen co může být lepší, než pobyt v přírodě, na čerstvém vzduchu. 

Jen pro pořádek - jako odpověď na několik úsměvných dotazů, které k nám od pátku dorazily. Ano - ač to tak u nás na hřišti možná nevypadá, tak jsme stále v Praze. Tak dorazte!


Aktualizace - 27.2. - Vzhledem k opětovně vyhlášenému nouzovému stavu Vládou ČR v pátek 26.2.2021 aktuálně řešíme možnost provozu na hřišti i v od 1.března.

Vážení hráči, jsme v úzkém kontaktu s Českou golfovou federací a řešíme aktuálně možnosti hry a tréninku v návaznosti na vyhlášení Vládou ČR v pátek 26.2.2021. V současné chvíli se řídíme aktuálními vyhlášeními, která jsou platná pro pátý stupeň, tzn. hra maximálně ve dvou hráčích. O vývoji vás budeme informovat zde na webu a našich sociálních sítích. Děkujeme, že respektujete podmínky hry, které nám aktuální stav umožňuje. 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail