Prague City Golf

Petr Štrougal je novým Head Pro akademie!

Petr Štrougal je novým Head Pro akademie!

Petr Štrougal je novým Head Pro akademie!

25.2. - Sezóna 2021 začíná nabírat i v těžké době na obrátkách. Na hřišti se začalo hrát, otevřeno je na driving a pilně se pracuje i v naší golfové akademii. Věříme, že se nám povede co nejdříve dostat děti na tréninkové plochy tak, aby se mohly opět golfem bavit. 

Rádi bychom vás také informovali o tom, že v naší golfové akademii dochází k personálním změnám. Ke konci roku 2020 uplynula lhůta, pro kterou byl sjednán kontrakt našeho klubu s hlavním trenérem akademie, Jiřím Němečkem. Jirka byl v roce 2018 u zrodu naší nové akademie a v nelehké situaci, kdy jsme nastavovali provozní procesy, metodiky a konsolidovali v naší nově vznikajícím projektu pozůstatky tří akademií, které v resortu dříve působily. Během této doby odvedl s týmem našich trenérů velký díl práce, za který mu patří velký dík. Po vzájemné dohodě jsme se však rozhodli stávající spolupráci neprodloužit. 

V pozici Head PRO bude od letošního roku působit Petr Štrougal. Petr se pohybuje na tuzemské golfové scéně od roku 1977 a v roce 1995 vstoupil do PGAC. Působil  např. v rakouském GC Maria Theresia, GC Erpet, GC Nová Amerika nebo GC Darovanský Dvůr. Mezi jeho největší úspěchy patří vítězství v Order of Merit PGAC, vítězství na mezinárodním mistrovství PGAC ve hře na rány i jamky, stejně jako vítězství na několika turnajích PGAC a Teaching tour. Od roku 2009 působí v resortu Prague City Golf, kde se podílel na aktivitách Slavíček Golf Academy a rád by navázal na její úspěchy, kterých dosahovala v minulé dekádě. 

Moc se těšíme na společné výzvy, které nás nejen v tomto roce v naší golfové akademii čekají. O jejich konkrétních podobách a cílech vás budeme v následujících týdnech informovat a věřte nám, že se chystají věci opravdu zajímavé! Budeme rádi, když i vy budete jejich součástí! 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail