Prague City Golf

Ve středu 24.února startujeme sezónu!

Ve středu 24.února startujeme sezónu!

Ve středu 24.února startujeme sezónu!

23.2. - Tak jsme se dočkali. Tedy jak my, tak vy! Otevíráme bránu nové sezóně, ve středu v 9:00 se otevře jak hřiště, tak tréninkové plochy!

Máme opravdu radost, že můžeme přispět k lepší náladě ve společnosti. Krásnému počasí se prostě nedalo odolat, a tak jsme se rozhodli otevřít resort dříve, než jsme měli naplánováno. Jsme přesvědčeni, že i díky prožitku ze hry, který u nás zažijete, přineseme vám všem tak důležitý úsměv na tvář. 

Pevně věříme, že vám na tváři vykouzlíme ještě větší úsměv naší uvítací cenou fee, která bude 490 Kč při hře na 9 jamek, 690 Kč na celou osmnáctku. Hrát budeme po 2 hráčích, samozřejmě na letní greeny, teetimy budou na sebe navázány v 8 minutových intervalech. Hra bude umožněna jak našim členům, tak také hráčům z jiných klubů. Více prostoru dostanou naši členové, kterými se samozřejmě můžete stát i vy, pokud využijete výjimečné nabídky našeho ročního členství a rozšíříte tak naši zbraslavskou golfovou rodinu. Se svými dotazy, včetně objednání teetimu na následující dny, se obracejte na naše milé slečny na recepci. Ty jsou nabité informacemi a určitě vám pomohou nejen v otázkách členství.

Rádi bychom Vám oznámili, že od středy se bude hrát dle následujících podmínek, kterými chceme zaručit maximální pohodlí všech hráčů na hřišti, za dodržení všech hygienických požadavků, které jsou v této době nutné. 

Objednávky: telefonicky na recepci klubu
Cena fee: 490 Kč / 9 jamek, 690 Kč / 18 jamek
Flighty: po 2 hráčích
Teetimes: po 8 minutách, startujeme v 9:00
Recepce: fungujeme pouze přes okénko u greenu 18.jamky
Hra: bude umožněna jak členům, tak hráčům z ostatních klubů
Greeny: letní

Společně s hřištěm pro vás otevíráme i tréninkové plochy, které budou každý den otevřeny od 9 do 19 hodin. Nic tak nebrání tomu, abyste se na novou sezónu připravili i po tréninkové stránce. Prostě a jednoduše, od středy to bude na Zbraslavi už zase golfově žít!

S brzkým začátkem sezony se pojí také stav hracích ploch. Věříme, že oceníte hru na letní greeny, nicméně je nutné brát v potaz, že je stále ještě únor. Greeny tak ještě nesekáme. Bunkery budou i z hygienických důvodů ještě bez hrábí, tudíž můžete využít free dropu. Odpaliště budou také zatím jen jedna - složena z mixu modrých a žlutých. Jsme si jisti, že vám golf i v těchto podmínkách bude dělat radost a k nám, na Zbraslav, se budete vydávat co nejčastěji! A jen doufáme, že ranní mrazíky nám dovolí hrát již od rána - proto si prosím v případě studenějšího rána radši zavolejte na recepci. Budeme tu pro vás! Moc se těšíme!


GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail