Prague City Golf

Jste z okolí Radotína? Pojďte zkusit golf!

Jste z okolí Radotína? Pojďte zkusit golf!

Jste z okolí Radotína? Pojďte zkusit golf!

16.3. - Přicházíme se speciální nabídkou pro obyvatele Prahy 16 a okolí, kdy si již od 4.dubna budou moci vyzkoušet golf zcela zdarma! 

Náš golfový resort v Lipencích většina z Vás zná. A přestože kolem našeho hřiště chodí denně na procházky, běhat nebo venčit psa, cítíme, že mezi námi je možná větší bariéra, než by se mohlo zdát.Právě proto jsme se rozhodli dát Vám jedinečnou šanci poznat náš svět a třeba Vás i přivítat v naší golfové rodině. Ve spolupráci s městskou částí Prahy 16 jsme si pro Vás přichystali jedinečnou šanci ochutnat golf a poznat, co na něm vlastně vidí více než 60 milionů lidí po celém světě!

Proč zrovna golf?

Možná se ptáte, proč byste s golfem měli začínat? Těch důvodů je celá řada a každý si najde to své. Podstatou této krásné hry je to, že jej zvládne hrát každý, a to od raného dětství až do důchodu. Během golfové hry můžete ujít i 12 kilometrů při střední tepové frekvenci. Pokud z toho nebudete mít radost přímo vy, Váš kardiolog jistě ano. Strávit můžete jednu, ale třeba i několik hodin v přírodě na čerstvém vzduchu, v krásném prostředí perfektně zastřihnutého trávníku. No řekněte, není to skvělá představa? A co pak taková, že dovedete odpálit míček mnohem dál než váš soused?  

Navíc lze golf prakticky bez omezení provozovat v souladu s různými hygienickými opatřeními, což jsme si během loňského roku náležitě vyzkoušeli. Je to jako byste šli na procházku do parku, akorát tu a tam odpálíte míček.

V Čechách je golf vnímán v poslední době jako moderní sport, kterému propadlo již více než 50 tisíc hráčů, kteří pro svou hru využívají více než 100 golfových hřišť. A právě jedno z nich se nachází ve Vaší blízkosti. Proto jsme si společně s radnicí Prahy 16 řekli, že by byla škoda nevyužít šance a chceme Vás nechat si golf vyzkoušet! Samozřejmě zdarma. Věříme totiž, že si ho, stejně jako my, oblíbíte a stanete se pravidelnými návštěvníky nejen tréninků na cvičné louce, ale postupem času také na našem velkém hřišti!

Golf pro šestnáctku!

A teď to nejdůležitější. Přicházíme s nabídkou, která Vám určitě udělá radost! Od 4. dubna do 2. května bude pro všechny zájemce každou neděli od 10. hodin připraven skupinový trénink, kde Vás postupně seznámíme s golfem. Hole i míče vám rádi půjčíme naše! Nepotřebujete k tomu vůbec nic. Vezměte si kromě dobré nálady také pohodlné oblečení, děti, kamarády, babičku i dědečka a přijďte se přesvědčit, že golf je sportem pro všechny! Všechny tréninky jsou zdarma, stačí jen vyplnit krátký formulář na našem webu, kde se zaregistrujete a můžete se těšit na neopakovatelný zážitek, který Vám možná změní život. Budeme se na Vás těšit!

Více informací o projektu naleznete zde - v případě dalších otázek se prosím obracejte na koordinátora akce Josefa Karase - email zde.

 

 

 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail