Prague City Golf

Hřiště PAR 3 bude od nové sezóny pod PCG!

Hřiště PAR 3 bude od nové sezóny pod PCG!

Hřiště PAR 3 bude od nové sezóny pod PCG!

15.12. - Máme pro všechny golfové nadšence a návštěvníky našeho resortu skvělou zprávu! Od nové sezóny bude Prague City Golf disponovat i hřištěm Chip/Putt PAR 3!

Již nyní se tak můžete těšit na spoustu zábavy, kterou hra na této tříparové akademii přináší. Mimo zábavu však budete mít možnost zapracovat na své krátké hře v praxi a samozřejmě jí pak zúročit na „velkém“ hřišti.

PAR 3 byl v posledních dvou sezónách mimo provoz a hřiště poměrně zpustlo. Po domluvě s majiteli pozemků jsme již na podzim začali s revitalizací hracích i okolních ploch tak, abychom byli schopni chip/putt hřiště využívat co nejdříve, ideálně pak již od začátku nové sezóny v březnu 2021.

Aktuálně plánujeme hřiště samozřejmě otevřít široké veřejnosti, nicméně velké využití a prostor dostane na PAR 3 také naše golfová akademie. Věříme, že jak dětem a dospělým v naší golfové akademii, tak také veřejnosti se tím naskýtá další z mnoha důvodů, proč trávit co nejvíce svého golfového času právě u nás na Zbraslavi!

Slibujeme si od otevření i to, že se nám povede nalákat také nové zájemce o golf, kterým je zatím hra na „velkém“ hřišti vzdálená. Na PARu 3 totiž budou moci hrát i začínající / neregistrovaní hráči. Jsme přesvědčeni, že když jednou golf okusí na menším hřišti, tak pak propadnou golfu tak, jako se to stalo nám!

Moc se na všechny těšíme již nyní a slibujeme, že uděláme maximum pro to, abychom mohli tříparovou akademii otevřít co nejdříve!


Chcete si na tříparové akademii zahrát zdarma? Kupte si členství BASIC nebo PLAY na rok 2021 do konce tohoto roku a máte hru zdarma! Více informací zde!

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail