Prague City Golf

Sezóna 2021: Klubové poplatky a členství

Sezóna 2021: Klubové poplatky a členství

Sezóna 2021: Klubové poplatky a členství

14.12. - Výše klubových ročních příspěvků zůstává pro sezónu 2021 nezměněna. O novinkách, které jsme si pro Vás připravili se dozvíte níže!

Vážení členové, v první řadě mi dovolte Vám poděkovat za Vaši přízeň v letošním roce, za to, že i v této nelehké době jste si našli prostor pro golf a Vašimi aktivitami jej podporujete.

Golfové prostředí v letošní sezóně zažilo mnoho nového. Díky pandemické situaci jsme si vyzkoušeli různé úpravy a omezení, chyběla nám obvyklá porce turnajů všech formátů a v našich resortech se hovořilo téměř výhradně česky. To, co je ovšem pro golf velmi pozitivním signálem, je skutečnost, že jako jeden z mála sportů byl mezi prvními aktivitami, které byly veřejnosti umožněny a ta této příležitosti využila opravdu naplno. Vedle stávajících, se objevilo mnoho “bývalých”, ale i nových golfistů a zájem o tento sport ve všech jeho formách byl opravdu překvapivý.

Věříme, že tento trend bude pokračovat i v nové sezóně v roce 2021, a že se budeme moci golfu věnovat s větší intenzitou a bez případných omezení.

Otevření hřiště v příštím roce plánujeme, jako každou sezónu, v závislosti na vývoji počasí. O všem Vás budeme informovat s dostatečným předstihem na Vašem emailu a našem webu. Ten se mimochodem stal v letošním roce naším hlavním komunikačním kanálem a jsme moc rádi, že Vaše zpětná vazba je v tomto ohledu tak pozitivní. Jsme si jisti, že dobře nastavená komunikace mezi resortem a Vámi hráči, přináší oběma stranám maximální možnou míru informovanosti, efektivity a spokojenosti. Rádi bychom Vás proto předem požádali o vyplnění krátké anonymní ankety, kterou Vám zašleme ve druhé polovině tohoto týdne. Její výsledky budou sloužit k vylepšení služeb v našem resortu.

Jak jsme Vás již informovali v minulém týdnu, jsme pro Vás k dispozici v kanceláři Prague City Golf na Zbraslavi nyní každé úterý a čtvrtek od 10:00 do 17:00 hodin, tedy mimo vánoční svátky, kdy budeme trávit volný čas s našimi rodinami. Golfová recepce bude do zahájení nové sezóny uzavřená.

Jako každý rok v tuto dobu, Vás v souladu s platnými stanovami klubu, informujeme o platbě ročních členských poplatků Prague City Golf Club pro rok 2021. Roční hrací poplatky můžete uhradit buď v hotovosti v kanceláři PCG na Zbraslavi, nebo na účet PCGC 107-1813560237/0100 vedený u Komerční banky. Jako variabilní symbol uvádějte vaše rodné nebo federační číslo ČGF. Poplatky jsou splatné nejpozději do 28. února 2021. 

Roční hrací poplatek zůstává pro příští sezónu nezměněn - standardní pro dospělé/seniory je ve výši 27.500,- Kč. Pro děti do 14 let věku je stanoven ve výši 10.000,- Kč, od 15 do 18 let na 12.500,- Kč a pro studenty od 19 do 26 let stojí 15.000,- Kč.

Rádi bychom Vás informovali, že stejně jako v letošním roce máte možnost si přivést vždy 1 hosta, který při hře s Vámi bude mít nárok na slevu 30% z ceníkové ceny fee. Při zaplacení členského poplatku do 21. ledna 2021, je možnost přivést si až 3 hosty v rámci Vašeho flightu, kteří obdrží slevu 30% na fee z ceníkové ceny pro daný den.

Pokud byste měli dotazy ohledně členství na příští rok, poplatků či jiných klubových záležitostí, neváhejte se na nás obrátit na emailu recepce@praguecitygolf.cz

S úctou

Michal Vlček
President PCGC


Nejste ještě našimi členy a chcete se jimi stát? Není nic jednoduššího! Buď si můžete vyzkoušet roční členství s několika volnými hrami, nebo je tu varianta stát se řádným, celoživotním členem s neomezenou hrou na našem hřišti! Rádi Vám poradíme na našem emailu, případně i telefonicky na +420 608 495 465!


 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail