Prague City Golf

Hřiště i tréninkové plochy uzavřeny!

Hřiště i tréninkové plochy uzavřeny!

Hřiště i tréninkové plochy uzavřeny!

10.12. - Tak už i na nás došlo! Vzhledem k nastupujícím mrazům přichází chvíle, kdy jsme nuceni naše hřiště, spolu s veškerými cvičnými a tréninkovými plochami, uložit k zimnímu spánku. 

Středa 9.prosince je tak letos posledním dnem, kdy jsme naše hřiště otevřeli golfistům. 

Pomalu ale jistě nastává čas, kdy nám počasí připomíná, že je potřeba načerpat síly na další sezónu, ohodnotit výkony a úsilí, a začít se připravovat na sezónu další. Stejně tak je i pro naše hřiště naplánované období regenerace, která je důležitá zejména proto, že chceme i v následujícím roce udržet hrací a tréninkové plochy v co nejvyšší možné kvalitě.

Rádi bychom Vám chtěli mnohokrát poděkovat za Vaši přízeň v průběhu celého letošního roku, který byl vším, jen ne rokem standardním. Jako malé poděkování jsme si pro vás připravili sadu vánočních dárků, které jsou určeny pro Vás a Vaše blízké. Veškeré informace o vánoční nabídce naleznete na našem v tomto odkazu.

Zároveň si budete moci v následujících dnech přečíst na našem webu zajímavé bilancování letošního roku. Samozřejmě připojíme i rozhovory s našimi reprezentanty, kteří nám v právě končící sezóně udělali tolik radosti. Poohlédneme se i za klubovými turnaji, takže určitě sledujte také naše sociální sítě, protože to bude čtení dozajista zajímavé!

Na recepci pro Vás budeme tento týden ve čtvrtek a pátek od 10 do 16 hodin, následně pak v průběhu celé zimní sezóny (kromě vánočních svátků) každé úterý a čtvrtek od 10 do 17 hodin. V provozu budeme samozřejmě mít recepční email, na kterém budeme k zastižení v průběhu celého týdne. Pokud tedy budete mít jakékoli dotazy nebo přání, neváhejte se s námi spojit. Jsme tu pro Vás i přes zimu!

Všem našim členům, kteří mají v klubových prostorech golfové vybavení ve skříňkách, bychom rádi připomněli, že je nutné si ho před koncem roku vyzvednout. V následujících dnech Vám také zašleme informace týkající se Vašeho členství a budeme rádi, pokud nám dáte Vaši zpětnou vazbu a vyplníte krátký formulář, který chceme využít k zlepšení našich služeb tak, abyste se zde příští rok cítili ještě lépe než letos! 

Hezký den a ještě jednou děkujeme za přízeň v letošním roce, dělali jste nám na Zbraslavi opravdu radost!

Váš Prague City Golf tým

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail