Prague City Golf

Sezóna 2020 na Zbraslavi zahájena!

Sezóna 2020 na Zbraslavi zahájena!

Sezóna 2020 na Zbraslavi zahájena!

Nová sezóna v Prague City Golf resortu právě odstartovala. Hřiště je v dobré kondici, jako vždy na Zbraslavi hrajeme na letní greeny. Svůj teetime si můžete rezervovat telefonicky na naší recepci!

Stejně tak si na recepci můžete ověřit také stav hřiště, přece jen ranní mrazíky dokážou ještě napáchat škody. Ceny fee je stanovena do 15.3. na 590,- Kč za 9 jamek.

Rádi bychom Vás upozornili, že z provozních důvodů nebudou k dispozici v prvním březnovém týdnu platební terminály. Restauraci plánujeme otevřít v příštím týdnu, nejspíš 14.března. Zatím Vám kávu rádi připravíme přímo na recepci. Hezkou hru! Těšíme se na Vás!

Update: Jsme velmi rádi, že si k nám hned první den otevření našlo cestu přes 80 golfistů. Co jsme s nimi měli možnost mluvit, tak si hru za velmi příjemného počasí velmi pochvalovali. Stejně tak tomu bylo i na driving range, kde se zaplnilo téměř celé parkoviště - hrálo se jak z podložek, tak z normální trávy a bylo vidět, že si všichni návrat na čerstvý vzduch náramně užívají. 

 -
 -
 -
 -

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2020 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail