Prague City Golf

Akademie

V průběhu celého roku připravujeme v rámci Prague City Golf Academy tréninkové kempy a letní tábory. Ty jsou určeny jak pro členy akademie, tak i ostatním malým golfistům nebo dětem, které se chtějí s golfem teprve seznámit. Obsahovou náplň kempů i táborů přizpůsobujeme věkovému i výkonnostnímu složení všech účastníků s cílem maximálně podporovat jejich zdravý herní i pohybový rozvoj. Přihlášení do golfových kempů, případně jakékoli bližší informace, získáte na emailu info@pcgacademy.cz. 

STARTER

VÝKONNOSTNÍ KEMP

Kemp, který je určen pro děti starší 14 let, kteří se řadí mezi výkonnostní hráče (HCP 12 a méně). Kemp se uskuteční na Velikonoce a bude obsahovat hru na hřišti každý den, tréninky pod vedením profesionálních trenérů PCGA, ubytování a stravu. V jeho průběhu je naplánován také vzájemný RyderCup s hráči GCKUH.

Termín: dle vývoje situace - aktuálně odložen

Místo: Kunětická Hora

Cena: 7.000 Kč

 
GOLFER / GOLFER PLUS

DĚTSKÝ JARNÍ KEMP

Dětský jarní kemp na Čertově Břemeni je určen pro děti od pěti do čtrnácti let. Mohou mít již hcp, ale pokud ho ještě nemají, vůbec nevadí! Co na ně v rámci kempu čeká? Dva plné dny nabité golfem, kde se budou moct zejména bavit sportem. Golfové tréninky na drivingu budou střídat hra na hřišti a další sportovní aktivity. Samozřejmostí je plná penze a ubytování. Kempu se mohou zúčastnit také rodiče dětí, pro které je přichystáno 2x fee na hřišti a ubytování se snídaní.

Termín: dle vývoje situace - aktuálně odložen

Místo: Čertovo Břemeno

Cena: 3.990 Kč (dítě), 2.490 Kč (rodič)

 

MASTER

 LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Během letních prázdnin pořádáme celkem 6 turnusů příměstských táborů. Pro děti od pěti let je nachystaný bohatý program, díky kterému budou mít sportovních zážitků na rozdávání. Kromě golfového tréninku se totiž budeme zaměřovat také na rozvoj pohybových schopností. Základním naším cílem ale je to, aby se děti v průběhu celého týdne bavily tak, že se budou těšit na další ročník!

Termíny:

červen - 28.6. - 2.7. (English)
červenec - 5. - 9.7., 19. - 23.7.
srpen - 2. - 6.8., 9. - 13.8., 16. - 20.8.

Cena: 4.900 Kč (člen PCGC), 5.900 (nečlen)

GOLFER / GOLFER PLUS

LETNÍ GOLFOVÝ KEMP

Letní golfové kempy jsou určeny pro děti od 10 let, které mají uhraný HCP alespoň 36. Na účastníky kempu čeká nabitý golfový program pod dozorem profesionálních trenérů a našich nejlepších amatérských hráčů, kteří budou dětem předávat své zkušenosti. Po dobu konání kempu mají hráči k dispozici veškeré tréninkové zázemí i mistrovské hřiště. Samozřejmostí je využití našeho profesionálního zázemí v Prague City Golf Fitting Centru, každý hráč tedy dostane vstupní i výstupní data o jeho švihu. 

Termíny (limitovaný počet míst):

červenec - 12. - 16.7., 26. - 30.7.
srpen - 23. - 27.8.

Cena: 6.990 Kč (člen PCGC), 7.990 Kč (nečlen)

 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail