Prague City Golf

Akademie
STARTER

STARTER / STARTER PLUS

Golfový program pro nejmenší a začínající golfisty.

Starter: 85 minut / 1x týdně
Starter plus: 85 minut / 2x týdně
Orientační HCP: bez handicap – HCP 37
Věk: 5-9 let 

Cílem tréninkové skupiny starter je seznámení dětí se základy golfové motoriky, do které patří správné držení hole, golfový postoj, základy puttování a chippovaní, seznámení s principem hry na puttovacím hřišti Himáleje a PAR3, kde děti učíme základním golfovým pravidlům a etiketě. Tréninky doplňujeme a základní pohybové hry a koordinační cvičení, které jsou v tomto věku nejdůležitější složkou zdravého motorického rozvoje. Samozřejmostí je zapůjčení holí zdarma. 

 
GOLFER / GOLFER PLUS

DRIVER / DRIVER PLUS

Program pro starší, začínající golfisty.

Driver: 85 minut / 1x týdně
Driver plus: 85 minut / 2x týdně 
Orientační HCP: bez HCP – 37
Věk: 10-16 let

Driver je tréninková skupina pro začátečníky a mírně pokročilé ve věku od 10 let. V tréninku rozvíjíme golfové základy tj. držení, postoj a základní golfový pohyb. Tréninky rovněž doplňujeme a základní pohybové hry a koordinační cvičení, které jsou v tomto věku nejdůležitější složkou zdravého motorického rozvoje. Samozřejmostí je zapůjčení holí zdarma.

 

 

MASTER

GOLFER / GOLFER PLUS

Program pro pokročilejší děti, které mají již golfové základy.

Golfer: 85 minut / 1x týdně
Golfer plus: 85 minut / 2x týdně
Orientační HCP: 36–14
Věk: 12-16

Tréninková jednotka se skládá z 55 minutového golfového tréninku a 30 minut pohybového tréninku. Je kladen důraz na vnímání herních situací a možnosti jejich řešení. Hráči jsou vedeni k zaznamenávání tréninkových i herních statistik do systému TCM, které jsou pak společně s trenéry vyhodnocovány. Specifická část tréninku je věnována psychické odolnosti a vytváření pre-shot rutiny.  

GOLFER / GOLFER PLUS

MASTER / MASTER PLUS

Program určený výkonnostním hráčům.

Master: 85 minut / 1x týdně trénink + 3x jarní devítka s trenérem
Master plus: 85 minut / 2x týdně trénink + 3x jarní devítka s trenérem
Orientační HCP: 10 a méně
Věk: 16+

Tréninková jednotka se skládá z 55 minutového golfového tréninku a 30 minut pohybového tréninku.Trénink je koncipován s ohledem na turnajový kalendář hráčů tak, aby na nich dosahovali maximálních výkonů. Cílem programu je připravit hráče po technické, taktické i psychické stránce na soutěžní golf. Hráči jsou vedeni k zaznamenávání tréninkových i herních statistik do systému TCM, které jsou pak společně s trenéry vyhodnocovány. Součásti kurzu jsou také fyziologické testy v v laboratoři sportovní motoriky FTVS UK. 
 

Zaujala vás nabídka našich tréninkových balíčků? Skvěle! Dejte nám vědět - info@pcgacademy.cz! Rádi vám zodpovíme i další dotazy, pokud nějaké budete mít. Ceník všech programů naleznete na této stránce. 


 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail