Prague City Golf

Akademie

Prague City Golf Academy zahájila svou činnost v roce 2018 a navazuje na dlouhodobě úspěšnou akademii, která pod vedením Tomáše Slavíčka v našem resortu působila. Díky největšímu tréninkovému zázemí v ČR poskytuje všem věkovým i výkonnostním kategoriím ideální podmínky pro jejich (nejen) golfový rozvoj.

Komplexní přístup
Golf pro nás není jen prosté odpalování míče, ale prolínáním bio-psycho-sociálních sfér. Naše hráče proto vedeme k celistvému přístupu ke sportu, do kterého patří nejen technika golfových dovedností, ale také zdravý motorický rozvoj pohybového aparátu, prevence zranění, základy zdravé výživy či mentální trénink. Díky tomu jsme schopni maximalizovat efektivitu tréninkového procesu a dosahovat lepších výkonů.

Začátečníci
Golf již dávno není sportem několika vyvolených a jsme moc rádi, že především v posledních několika letech roste zájem veřejnosti o tento krásný sport. V rámci Prague City Golf Academy pořádáme začátečnické kurzy pro děti  i dospělé. Jsme náležitě hrdi na naši spolupráci s MČ Prahy 16, kde v rámci projektů Se školou na golf nebo Golf pro 16 umožňujeme začít s golfem všem zájemcům nejen z blízkého okolí našeho hřiště.

Pokročilí
Jednou z nejkrásnějších (a zároveň nejkrutějších) věcí na golfu je fakt, že vždy je prostor pro zlepšení. Pro hráče, kteří jsou již aktivními golfisty a rádi by posunuli své herní hranice na další úroveň, máme připravenou širokou nabídku zdokonalujících kurzů.

Výkonnostní golf
V Prague City Golf Academy rovněž vychováváme mladé talenty pro soutěžní golf. V rámci tréninkového programu zohledňujeme jejich přirozený fyzický i mentální vývoj a snažíme se jim vytvářet to nejlepší zázemí pro jejich růst. Jsme přesvědčeni, že sportovní vývoj musí jít ruku ruce se vzděláním, a proto ve spolupráci s Gymnáziem Oty Pavla v Radotíně, které se nachází 10 minut chůze od našeho resortu, nabízíme dětem jedinečnou možnost skloubit časovou náročnost výkonnostního golfu a kvalitního vzdělání. V neposlední řadě poskytujeme tréninkové zázemí pro dva aktuálně nejlepší české hráče – Ondřeje Liesera a Stanislava Matuše. Několikrát do roka pořádáme společné tréninky, kde naším mladým nadějím předávají své zkušenosti z European Tour a Challange Tour.

IT a moderní technologie
Nedílnou součástí akademie je systém TCM, který nám umožňuje výbornou komunikaci mezi všemi zainteresovanými stranami, tj. klubem, trenérem, dítětem a rodičem. Tato platforma poskytuje, kromě detailního přehledu tréninkového plánu, možnost kvantifikovat herní i tréninková data a v čase je porovnávat. Díky tomu můžeme zcela exaktně monitorovat výkonnost našich svěřenců a navrhnout správný tréninkový program. Akademie rovněž disponuje nejmodernějším technologickým vybavením na měření a zdokonalování golfového švihu jako je Trackman, Boditrack nebo SuperSpeed. Díky nim jsme schopni podrobně analyzovat golfový švih a optimalizovat tréninkový plán. Ve spolupráci s českou PGA a FTVS UK jsme vyvinuli vlastní systém golfového testování, který nám umožňuje velmi přesně zaznamenávat a porovnávat úroveň golfových dovedností.

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2022 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail