Prague City Golf

Vedení akademie

Lukáš Chvapil

Josef Karas

Manažer 
T: +420 608 495 294
E: karas@pcgacademy.cz

 

 

Trenéři

Jiří Němeček

Clive Tucker

Trenér 
T: +420 608 495 412
E: karas@pcgacademy.cz

Lukáš Lizánek

Lukáš Lizánek

Trenér 
T: +420 603 894 113
E: lizanek@pcgacademy.cz

Petr Němeček

Petr Němeček

Trenér 
T: +420 602 271 718
E: NemecekP@pcgacademy.cz

Karel Šíma

Karel Šíma

Trenér 
T: +420 603 764 323
E: sima@pcgacademy.cz

 

Chvapil

Lukáš Chvapil

Trenér
T: +420 777 704 754
E: chvapil@pcgacademy.cz

 

Chvapil

Stanislav Matuš

Trenér
T: +420 777 749 044
E: stanislavmatus88@gmail.com

Vít Šimek

Vít Šimek

Trenér 
T: +420 724 314 538
E: simek@pcgacademy.cz

 

Petran

Bedřich Petráň

Trenér
T: +420 721 028 909 
E: petran@pcgacademy.cz

 

Chvapil

Alain Jeanrenaud

Trenér
T: +420 733 219 621
E: a_jeanrenaud2@hotmail.com

Edita Urbanová

Edita Urbanová

Trenér 
T: +420 608 495 412
E: urbanova@pcgacademy.cz

 

Strougal

Petr Štrougal

Trenér
T: +420 604 247 342
E: strougal@pcgacademy.cz

 

 

Fitting

Lukáš Lizánek

Lukáš Lizánek

Fitting
T: +420 603 894 113
E: lizanek@pcgacademy.cz

 

Kondiční příprava

Bedrich Petran

Bedřich Petráň

Kondiční příprava
T: +420 721 028 909 
E: petran@pcgacademy.cz

Milan Kotrba

Milan Kotrba

Kondiční příprava
T: +420 722 742 080
E: milan.kotrba@seznam.cz

 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail