Prague City Golf

Akademie

Přestože spousta z Vás kolem našeho hřiště chodí denně na procházky, běhat nebo venčit psa, cítíme, že mezi námi je možná větší bariéra, než by se mohlo zdát. Proto jsme se rozhodli dát Vám jedinečnou šanci poznat náš svět a třeba Vás i přivítat v naší golfové rodině. Ve spolupráci s městskou částí Prahy 16 jsme si pro Vás nachystali jedinečnou šanci proniknout do golfového prostředí!

Od 6. června do 4. července pro Vás bude každou neděli od 10. hodin připraven skupinový trénink, hole i míče, a to zcela ZDARMA! Nepotřebujete k tomu vůbec nic. Vezměte si pohodlné oblečení, děti, kamarády, babičku i dědečka a přijďte se přesvědčit, že golf je tím pravým sportem pro Vás – golf je totiž sportem úplně pro všechny.

Stačí jen vyplnit tento krátký formulář, kde vyplníte své jméno, kontakt na Vás a do těla zprávy pak bližší informace o tom, kolik Vás chce na trénink dorazit. A můžete se tak už začít těšit na neopakovatelný zážitek, který Vám možná změní život. Budeme se na Vás těšit!

Úvodní seznámení - z důvodu vládních opatření posouváme start projektu - termín zde najdete hned, jak ho budeme znát:

Od 6. června máme pro Vás každou neděli od 10. hodin přichystané v našem resortu seznámení s golfem. Je určeno jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří již s golfem mají svou zkušenost. Těšit se můžete na to, že po pár lekcích, které povedou naši trenéři a jsou pro vás zdarma, budete vědět, jak chytit správně golfovou hůl, jak švihnout a samozřejmě také zažít příjemný pocit z hezky odpáleného míčku, který letí tam, kam chcete. Dozvíte se také něco málo o historii golfu, vybavení, o tom, jak se na hřišti chovat, pravidlech nebo způsobu hry.

V Prague City Golf pro nás není golf jen o odpalování míčků na cvičné louce. Rádi bychom vás proto také vzali „za oponu“ našeho resortu, takže dostanete možnost se např. svést na profesionální sekačce, kterou připravujeme hřiště nebo našich buggy. Mimochodem, máte představu o tom, kolik strojů a greenkeeperů se stará o naše hřiště? I na tento dotaz dostanete odpověď v průběhu pěti nedělních dopoledne.

Nemáte vybavení? Nevadí! Na všechny tréninky Vám půjčíme golfové hole a poskytneme tréninkové míče. Po získání golfových základů na vás v rámci této golfové ochutnávky čeká možnost zahrát si na unikátním puttovacím hřišti – Himalájích nebo na hřišti Chip&Putt, kde budete moct v praxi zjistit, co vás náš seznamovací kurz naučil.

Pevně věříme, že vás golf chytne za srdce tak, jako nás všechny. Jednotlivá nedělní dopoledne na sebe budou nezávazně navazovat, nicméně pokud zrovna nebudete moct někdy dorazit, nevadí. Důležité je přijít nasát atmosféru a golf si jednoduše vyzkoušet. Nebojte, nebudeme vás zkoušet jako ve škole!

Pro všechny, kteří absolvují alespoň jedno společné seznámení s golfem a rozhodnou se do něj proniknout ještě víc, máme připravenou speciální nabídku, která plynule naváže na úvodní skupinové lekce.

Začátečnický kurz (navazuje na Seznámení s golfem):

Pro účastníky projektu „Golf pro 16“ jsme připravili možnost stát se plnohodnotným golfistou za jedinečných podmínek! V tréninkovém kurzu pro „Radotíňáky“ na Vás čeká hned deset hodinových lekcí (4 osoby ve skupině). Na všechny tréninky Vám poskytneme tréninkové míče i hole a své dovednosti si budete moci vyzkoušet jak na Himalájích, tak na hřišti PAR3. V závěru tohoto kurzu dostanete šanci uhrát svůj golfový řidičák, který Vás bude opravňovat ke hře kdekoliv na světě a jako bonus od nás dostanete roční členství Basic! Staňte se členem golfové rodiny na Prague City Golf!

Hrajte po zbytek roku (navazuje na Začátečnický kurz):

Pro ty, kteří v golfu najdou svou novou vášeň máme nachystanou opravdovou bombu! V rámci nabitého klubového členství play na ně totiž čeká kromě pěti zdokonalujících tréninků taky dalších 5 her na našem mistrovském hřišti, po jejichž vyčerpání na ně čeká sleva 15 % ze standartní ceny fee. Samozřejmostí je oprávněná účast na klubových turnajích vč. mistrovství klubu, kde budete mít možnost poměřit své nově nabyté golfové zkušenosti i ostatními!

 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2023 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail