Prague City Golf

Akademie

V průběhu celého roku připravujeme v rámci Prague City Golf Academy tréninkové kempy a letní tábory. Ty jsou určeny jak pro naše členy, tak i ostatním malým golfistům nebo dětem, které se chtějí s golfem teprve seznámit. Obsahovou náplň kempů i táborů přizpůsobujeme věkovému i výkonnostnímu složení všech účastníků s cílem maximálně podporovat jejich zdravý herní i pohybový rozvoj. 

Letní příměstské tábory trvají vždy od pondělí do pátku, nicméně své děti nám můžete svěřit i na jednotlivé dny. Rádi Vám vyjdeme vstříc. Hlavním cílem je, aby si Vaši potomci užili co nejvíc prázdnin a měli možnost trávit čas v kolektivu dětí, tedy tam, kde téměř v průběhu celého roku nemohli být. 


Jakékoli bližší informace k táborům a kempům získáte na emailu info@pcgacademy.cz, případně u managera akademie Josefa Karase, tel. 608 495 294.

Zde si můžete stáhnout aktuální přihlášku na letní příměstské tábory
Zde si můžete stáhnout prohlášení o bezinfekčnosti a zdravotní způsobilosti


Příměstský tábor

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Během letních prázdnin pořádáme celkem 5 turnusů příměstských táborů. Pro děti od pěti let je nachystaný bohatý program, díky kterému budou mít sportovních zážitků na rozdávání. Kromě golfového tréninku se totiž budeme zaměřovat také na rozvoj pohybových schopností. Základním naším cílem ale je to, aby se děti v průběhu celého týdne bavily tak, že se budou těšit na další ročník!

Termíny:

červenec - 05.-09.07., 19.-23.07., 12.-16.07., 26.-30.07.
srpen - 02.- 06.08., 09.-13.08., 16.-20.08., 23.-27.08.

Cena: 4 900 Kč (člen PCGC), 5 900 Kč (nečlen)

Anglický kemp 

ANGLICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Anglický příměstský tábor je určen pro děti od pěti let a probíhá pouze v anglickém jazyce. Je otevřen jak pro zahraniční děti, tak samozřejmě i pro české, které budou mít možnost komunikovat anglicky. Vedou ho naši hráči, nejlepší amatéři a profesionálové, kteří si prošli americkými universitami. V loňském roce to byla například Sára Kousková nebo Kristýna Frýdlová. Děti se tak mají možnost dozvědět i něco o tom, jakou zábavu mohou s golfem zažít až budou starší. Jinak je příměstský tábor koncipován stejně, jako jeho české varianta – tedy jako kombinace golfu, sportu a zábavy. S tím ozvláštněním, že je možné zde navázat i kosmopolitní přátelství a zdokonalit se v angličtině.

Termín : 28.06.-02.07. (limitovaný počet míst)

Cena: 5 900 Kč (člen PCGC), 6 900 Kč (nečlen)

 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail