Prague City Golf

Akademie

Prague City Golf Academy se pyšní statutem TCM – tréninkového centra mládeže České golfové Federace. Díky špičkovému tréninkovému zázemí a profesionálním trenérům tak můžeme poskytovat ty nejlepší tréninkové podmínky a vychovávat špičkové golfisty. Ne náhodou jsme tak v roce 2021 pokořili metu 140 členů, která nás pasuje na jednu z největších akademií v Česku. Dětské kurzy probíhají po dobu školního roku (září-červen). Zimní příprava probíhá ve Sportovním Centru Třešňovka na Zbraslavi.

  • 36 tréninkových týdnů po 85 minutách vč. zimy
  • Poplatek za indoor
  • Zapůjčení vybavení a míčů během tréninku
  • Členství v Prague City Golf Clubu
  • Míče na driving range mimo trénink za 1kč/míč
  • Celoroční vstup na 9 jamkovou akademii PAR3 – Chip & Putt Arena
  • Celoroční vstup na puttovací hřiště Himaláje
  • Přístup do komunikační platformy TCM.golf
  • Sourozenecká sleva 10%

STARTER / STARTER PLUS

Starter: 85 minut / 1x týdně - 16.900,-
Starter plus: 85 minut / 2x týdně - 28.730,-
Orientační HCP: bez handicap – HCP 37
Věk: 5-9 let
Tréninky: pondělí–čtvrtek od 15:30 do 17:00
Trenéři: Edita Urbanová, Bedřich Petráň, Ondřej Němec, Kateřina Kmínková, Julie Hoščálková

Golfový program pro nejmenší a začínající golfisty

Cílem tréninkové skupiny STARTER je seznámení dětí se základy golfové motoriky, do které patří správné držení hole, golfový postoj, základy puttování a chippovaní, seznámení s principem hry na puttovacím hřišti Himáleje a PAR3, kde děti učíme základním golfovým pravidlům a etiketě. Tréninky doplňujeme a základní pohybové hry a koordinační cvičení, které jsou v tomto věku nejdůležitější složkou zdravého motorického rozvoje.


DRIVER / DRIVER PLUS

Driver: 85 minut / 1x týdně - 18.400,-
Driver plus: 85 minut / 2x týdně - 31.280,- 
Orientační HCP: bez HCP – 37
Věk: 10-16 let
Tréninky: pondělí–čtvrtek od 15:30 do 17:00
Trenéři: Edita Urbanová, Bedřich Petráň, Ondřej Němec, Kateřina Kmínková, Julie Hoščálková

Program pro starší, začínající golfisty

Driver je tréninková skupina pro začátečníky a mírně pokročilé ve věku od 10 let. V tréninku rozvíjíme golfové základy, tj. stabilizace golfové techniky a plného švihu, technické varianty krátké hry, tempo a rytmus, čtení terénu, strategie a taktika hry. Tréninky rovněž doplňujeme a základní pohybové hry a koordinační cvičení, které jsou v tomto věku nejdůležitější složkou zdravého motorického rozvoje.


GOLFER / GOLFER PLUS

Golfer: 85 minut / 1x týdně - 23.900,- 
Golfer plus: 85 minut / 2x týdně - 40.630,- 
Orientační HCP: 36–14
Věk: 12-16 let
Tréninky: pondělí, středa a čtvrtek od 17:00 do 18:30
Trenéři: Petr Němeček, Bedřich Petráň

Program pro pokročilejší děti, které mají již golfové základy 

Tréninková skupina GOLFER je určena pro hráče, kteří již mají základní golfové schopnosti a dovednosti a mají ambici se golfu věnovat naplno. Důraz je kladen především na vnímání herních situací a možnosti jejich řešení. Hráči jsou vedeni k zaznamenávání tréninkových i herních statistik do systému TCM, které jsou pak společně s trenéry vyhodnocovány. Specifická část tréninku je věnována psychické odolnosti a vytváření pre-shot rutiny. Součásti kurzu je i 50% sleva na hrací kartu pro rok 2022 a 1500 míčů na DR. Varianta Golfer Plus zahrnuje hrací kartu na rok 2022 a 3000 míčů na DR.


MASTER / MASTER PLUS

Master: 85 minut / 1x týdně - 26.300,-
Master plus: 85 minut / 2x týdně - 44.710,-
Orientační HCP: 10 a méně
Věk: 14+
Tréninky: pondělí, středa a čtvrtek od 17:00 do 18:30
Trenéři: Petr Němeček, Bedřich Petráň

Program určený výkonnostním hráčům 

Trénink je koncipován s ohledem na turnajový kalendář hráčů tak, aby na nich dosahovali maximálních výkonů. Cílem programu je připravit hráče po technické, taktické i psychické stránce na soutěžní golf. V tréninku se kromě pilování samotné techniky snažíme na hráče vyvíjet podobný tlak, se kterým se setkávají na hřišti – jen tak můžeme hráče připravovat na situace, které při turnaji mohou nastat. Hráči jsou vedeni k zaznamenávání tréninkových i herních statistik do systému TCM, které jsou pak společně s trenéry vyhodnocovány. Součástí kurzu je i 50% sleva na hrací kartu pro 2022, 2000 míčů na DR, 3x9 jamek po dohledem trenéra a sportovní testování na UK FTVS. Varianta Master Plus zahrnuje hrací kartu na rok 2022, 4000 míčů na DR, 6x9 jamek po dohledem trenéra a sportovní testování na UK FTVS.Zaujala vás nabídka našich tréninkových kurzů? Skvěle! Dejte nám vědět - info@pcgacademy.cz nebo rovnou vyplňte on-line přihlášku! Rádi vám zodpovíme i další dotazy, pokud nějaké budete mít. Ceník všech programů naleznete na této stránce. 

GENERÁLNÍ PARTNER RESORTU

PARTNEŘI RESORTU

© 2021 Prague City Golf. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Simopt CMS.

Prague Golf Challenge

Místo konání Prague Golf Challenge

detail