Archiv aktualit

24. února

Zahájení nové sezóny

Vážení golfisté, rádi bychom Vás informovali, že plánované zahájení sezóny 2020 směřujeme k pondělí 2.březnu. Pevně věříme, že nám to proměnlivé počasí dovolí a my budeme v plné síle připraveni Vám naservírovat hřiště v odpovídající kvalitě! Už se na vás moc těšíme!

2. prosince

Provozní doba v zimním období

Vážení golfisté, během zimní přestávky jsme pro Vás k dispozici v kanceláři vždy v úterý a čtvrtek od 10 do 16 hodin. Ve středu o dvě hodiny déle do 18 hodin. Pokud chcete tedy prodloužit členství, zakoupit nové nebo cokoli jiného, neváhejte se na nás obrátit. Samozřejmě také telefonicky nebo mailem. Hezký zimní golfový spánek! My spát nebudeme, už teď pro Vás připravujeme novou sezónu!

2. prosince

Ukončení sezóny 2019

Vážení golfisté, tak už i my! V pondělí 2.prosince jsme zazimovali. Oficiální golfová sezóna 2019, která nám přinesla tolik radosti, je u konce. Od greenkeeperů až po management Vám můžeme slíbit, že se máte v tom příštím, kulatém roce 2020, na co těšit!

1. listopadu

Zbraslavsko-martinská cross country 2019!

V sobotu 9. listopadu se uskuteční tradiční poslední turnaj na našem hřišti. Není jím nic jiného než texas scramble dvojic, který je veden formou cross country napříč jamkami. Při hře se můžete těšit na dobré pití, po ní zase na tradiční husu. Přihlášky dvojic na recepci, fee se startovným je 700,– Kč pro nečleny a 400,– Kč pro členy.

1. listopadu

Nová roční členství 2020

Pro příští sezónu jsme si pro vás na Zbraslavi připravili novou – výhodnější nabídku ročních členství. Na výběr máte z členství BASIC, které obsahuje dvě hry od pondělí do neděle a startuje na ceně 1490,– Kč. Druhou variantou je členství PLAY, které stojí 4990,– Kč a nabízí vám 5 her na našem hřišti. Jako bonus při platbě do konce roku můžete získat u členství Basic slevu 500,– Kč a u členství PLAY jedno volné fee navíc. Být členem na Zbraslavi se vyplatí!

21. října

Skvělé ceny fee v říjnu! Děkujeme Vám!

Jako poděkování za vrcholící sezónu 2019 jsme se rozhodli Vám dopřát neodolatelné ceny fee. To vše v plném provozu, na skvěle připraveném hřišti, kde greeny úžasně drží a rolují rychlostí nad 10 stop. Také se ptáte, jak je to na konci října možné? Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži!

15. října

Oktober Golf Fest 2019

Jako poděkování za celou sezónu jsme si pro Vás na Zbraslavi připravili festivalovou Oktoberfestovou atmosféru. Budete mít možnost ochutnat vyhlášené bavorské speciality, získat zajímavé golfové nabídky nebo se v sobotu 19. října zúčastnit turnaje „Zbraslavský tuplák“. Více informací získáte na našem Facebooku nebo recepci klubu.

21. června

Golf pro šestnáctku!

Přijďte si vyzkoušet golf do Prague City Golf na Zbraslavi! Golfové seznámení pro obyvatele městské části Praha 16 a jejich přátele zdarma – v neděli symbolicky v 16.hodin na Driving Range!

30. května

Womens Golf Day na Zbraslavi - 4.6.2019

Jako každý rok zveme všechny slečny a dámy, aby si u nás golf zamilovaly, dobře se u toho pobavily, nebo si případně jen příjemně zahrály s kamarádkou. Tak nezapomeňte na registraci a v úterý se na vás těšíme!

21. května

Přihlášky do klubové jamkovky

V úterý 21.5. je finální termín pro přihlášení do klubové jamkovky. Řádní členové, členové STAY a PLAY neplatí greenfee, pouze startovné v hodnotě 500,– Kč. Členové BASIC hradí poplatek 1500,– Kč (fee+startovné).

8. května

Od 9. do 12. května se na Zbraslavi chystá velký svátek!

Prague Golf Challenge je potřetí v Praze a opět na Zbraslavi! Přijďte fandit českým hráčům a také okoukat nějaké triky od profesionálů, kteří se golfem živí! Pro všechny návštěvníky je připraven stan s pitím a občerstvením, takže všechny smysly budou uspokojeny! Těšíme se na Vás a jen pro pořádek upozorňujeme, že hřiště i driving range je celý turnajový týden uzavřeno.

3. dubna

Od 8.dubna jedeme naplno!

Od pondělí 8.dubna se můžete těšit na vyladěné hřiště se vším, co plná sezóna nabízí. Jsme rádi, jakou jste našemu hřišti věnovali pozornost v průběhu rekordního března a věříme, že v nastoleném trendu budeme pokračovat i v plné sezóně!

25. března

Aerifikace greenů

Vzhledem k tomu, že se neúprosně blíží termín evropské Challenge Tour na našem hřišti, musí naši greenkeepeři intenzivně pracovat na úpravách hřiště. V pondělí a úterý 25.a 26.3. tak proběhne aerifikace greenů – hrát se bude vždy jen jedna devítka. Těšíme se, že i díky tomu budou greeny v ještě lepším stavu než o uplynulém víkendu, kdy jsme byli zatím na rychlosti 8 stop.

21. března

V pátek 22.3.2019 v klubovně "Pravidlové okénko"

V pátek 22.března se uskuteční od 17 hodin v klubovně „Pravidlový seminář“ s Alešem Libecajtem, sekretářem ČGF. Týkat se bude zejména změn v pravidlech, která vstoupila v platnost od této sezóny. Svou účast hlaste předem na recepce@praguecitygolf.cz!

26. února

Od 8.března startujeme!

Díky slunečnému a někdy dokonce i teplému počasí se nám daří urychlit přípravné plány na novou sezónu. Znamená to jediné – 8. března, pokud nebude mrznout, otevřeme naše brány všem golfistům. Cena fee bude 890,– Kč za 18 jamek, 590,– za 9 jamek a hraje se samozřejmě na letní greeny – ostatně jako vždy v našem resortu! Těšíme se na Vás!

13. února

Sezóna 2019 již klepe na dveře

Královna Zima již pomalu odpočítává poslední dny svého panování, což pro náš resort znamená finalizaci příprav na novou sezonu. Hrubý plán na otevření hřiště a tréninkových ploch počítá s otevřením zhruba v polovině měsíce března, přesný termín však budeme znát až dle aktuálního počasí a budeme Vás o něm samozřejmě informovat. Členské federační karty, které v současné chvíli ČGF tiskne, budou k dispozici také po otevření hřiště na recepci resortu.

4. prosince

Ukončení sezony - 4.12.2018

Tak už i naše hřiště zazimovalo! Všem děkujeme za přízeň v letošním a roce a věřte, že už nyní pracujeme na tom, abyste si příští rok užili hru na Zbraslavi minimálně stejně tak dobře, jako letos! A nezapomeňte si u nás prodloužit členství, vyplatí se to!

18. listopadu

Provoz hřiště - neděle 18.11.2018

Dovolujeme si informovat hráče o tom, že v neděli 18.11. je díky promrznutým greenům po nočních mrazech hřiště otevřeno až od 13 hodin. Děkujeme za pochopení!

18. listopadu

Provoz hřiště - listopad/prosinec 2018

Vážení hráči, vzhledem k tomu, že počasí stále dovoluje hru na hřišti, tak minimálně do pátku 16. listopadu můžete činit rezervace – hraje se na letní greeny a hřiště je ve skvělé kondici. Následně s příchodem studeného počasí všem doporučujeme, aby si vždy telefonicky nebo mailem na recepci zkontrolovali, zda (a případně od kolika hodin) je hřiště otevřeno. Provoz driving range končí v pátek 16.listopadu.

2. listopadu

POSLEDNÍ TURNAJ ROKU - Cross country je tady - 10.11.2018

Poslední letošní turnaj – tam nesmíte chybět!! Klasická zbraslavská cross-country, pro tentokrát spojená s husičkou po hře. Přijďte s námi oslavit úspěšnou sezonu na Zbraslavi v sobotu 10.listopadu! Přihlášky dvojic přes naší recepci.

31. října

U nás sezóna ještě nekončí!

Babí léto na Zbraslavi? No jasně! …a ještě k tomu za skvělou cenu! Zahrajte si od 1.listopadu do konce letošní sezony osmnáctku za skvělých 890,– Kč a devítku za 590,– Kč! Hrajeme samozřejmě na letní greeny. Hřiště je stále v luxusní kondici, stačí si zarezervovat teetime!

5. listopadu

Změna provozní doby - od 5.11.2018

  • Vážené golfistky, golfisté, dovolujeme si vás upozornit na změnu provozní doby. Od pondělí 5.11.2018 bude otevírací doba takto:
  • RECEPCE & RESTAURACE 9:00 – 16:30
  • HŘIŠTĚ 9:30 – 16:00
  • DRIVING 9:00 – 16:30 (poslední míče v 15:30)

12. října

Změna termínu turnaje PCG Open – FINÁLE!!

  • Vzhledem k plánované údržbě hřiště jsme změnili termín Prague City Golf Open – FINÁLE na 14. října 2018. Děkujeme za pochopení. Tým PCG

25. července

Regionální kvalifikace MČR družstev do 14 a 18let

Ve včerejším úmorném horku se odehrály 3 regionální kvalifikace MČR družstev: chlapců a dívek do 18 let a smíšených družstev do 14 let. Všechny naše týmy se rvaly o postup jako lvi . V těžké konkurenci se to sice povedlo jen družstvu děvčat do 18let, ale už samotná účast a dobré umístění je výhra!Děkujeme všem hráčům, rodičům a trenérům za skvělý přístup a spolupráci a držíme týmu děvčat pěsti na finále v Telči. Složení týmu 14: Kristinka Lebová, Tedík Mack, Leoš Son a Aneta Neprašová, kapitánka Edit Urban Složení týmu 18 dívky: Marinkovová Naty, Mikšovská Natálka, Antalová Terka a Melicharová Anička, kapitán Bohumil Křivda Složení týmu 18 chlapci: Filip Jiří, Chrenko Patrik, Štantejský Šimon, Tran Vuong a Tran Thinh, kapitán týmu Karel Šíma

24. července

Skvělé podmínky pro hru! Přijďte si zahrát!

Vážení golfisté, hřiště je připraveno ve skvělé kondici, o čemž svědčí reakce jak profesionálních hráčů po European Challenge Tour, tak také i těch amatérských, kteří se zúčastnili v minulém týdnu Czech International Mid-Am Championship. Po hřišti jezdí každý den občerstvovací vozík, nemusíte mít tudíž strach, že byste ve velkých vedrech trpěli žížní či hladem. Těšíme se na Vás – ať už přes den, případně po práci navečer za skvělou cenu sunset fee již od 600,– Kč za 18 jamek!

3. července

Pozvánka na turnaj Golf After Challenge

Jedinečná příležitost zahrát si hřiště upravené dle požadavků European Challenge Tour, s Pin pozicemi nedělního finálového kola a možností výběru odpališť pro hru. Na turnaj se přihlašujte přes server ČGF, nebo prostřednictvím golfové recepce na tel. čísle +420 608495465, případně e-mailem na recepce@praguecitygolf.cz. Uzávěrka přihlášek je 7. července 2018. Veškeré informace naleznete v detailu turnaje na serveru ČGF.

26. června

UZAVŘENO hřiště, driving range a ostatní cvičné plochy od 1.7. do 8.7.2018

Vážení golfisté, z důvodu konání Prague Golf Challenge 2018 bude UZAVŘENO hřiště, driving range a ostatní cvičné plochy od 1.7. do 8.7.2018. Děkujeme za pochopení. Využijte této příležitosti a přijďte se podívat 4.-8.7. na turnaj ze série European Challenge Tour. Více info na www.praguegolfchallenge.cz. Tým Prague City Golf

21. června

Prague Golf Challenge PRO-AM Qualification 23. června

Chcete zažít jedinečnou atmosféru druhé nejvyšší evropské profesionální Tour ? Zahrajte si v sobotu 23. června od 9:00 hodin na hostitelském hřišti letošní European Challenge Tour o 5 míst v PRO – AM Prague Golf Challenge. Užijte si golf ve společnosti profesionálů za účasti nejlepších českých hráčů a buďte součástí této významné golfové události. Bližší informace najdete na https://www.cgf.cz/…avani/turnaj?…, s případnými dotazy se můžete obrátit na recepce@praguecitygolf.cz nebo tel. +420 608495465

21. června

ZELENÁ JE DOBRÁ!!!

Našli jste mezi míčky při rozehrání na warm-upu ZELENÝ MÍČEK? Máte štěstí, místo odpálení – ho na recepci vyměňte za odměnu.

31. května

Women´s Golf Day 5.6.2018

I letos se u nás v Prague City Golf na Zbraslavi připojíme k mezinárodní akci Women´s Golf Day, která se koná v úterý 5.6. 2018. Akce je určená golfistkám i ženám, slečnám a dívkám, které si chtějí golf vyzkoušet. Po celý den bude fee na 9 nebo 18 jamek zdarma. Od 16h do 19h bude připraven golfový program a soutěže:

  • Negolfistky si mohou vyzkoušet puttování, chipování i dlouhé rány. Věnovat se vám bude trenérka PCG Edita Urbanová.
  • Golfistkám se bude věnovat Sára Kousková, hráčka PCGC a přední amatérská golfistka ČR / HCP je +3,9.

Přijďte s kamarádkami strávit příjemné odpoledne na golfu. Těšíme se na vás. Vstup i parkování je zdarma. V případě zájmu prosíme o registraci na e-mail: recepce@praguecitygolf.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.      Další informace