Partneři

 • NIKON

  Nikon patří k nejstarším a nejzkušenějším výrobcům optiky a fotografické techniky na světě. Společnost byla založena v roce 1917 v Japonsku a původně se zabývala výrobou dalekohledů a mikroskopů. O něco později se zaměřila na výrobu objektivů a fotoaparátů. Díky moderním laserovým dálkoměrům je Nikon dnes partnerem řady golfových hráčů.

 • APOGEO Group

  APOGEO Group je česká poradenská skupina poskytující komplexní služby v oblasti auditu, daní, transakčního poradenství, oceňování, restrukturalizací a zpracování účetní a mzdové agendy.

 • Čakovický park

  Rezidenční projekt v atraktivní lokalitě Prahy 19 se 774 byty získal prestižní ocenění a je dvojnásobným absolutním vítězem ankety “Realitní projekt roku” v letech 2011 a 2012. Na rozdíl od všech ostatních projektů bydlíte přímo v parku. Rezidenční bydlení v Čakovickém parku se skládá z menších bytových domů, které jsou navrženy a vytvořeny tak, aby byly přirozenou součástí parku, jež je obklopuje. Sousedství zámeckého parku má překrásnou zahradou se vzrostlými a vzácnými stromy, jezírkem a rybníkem.

 • AVANT investiční společnost

  Zakládání a správa 20 fondů kvalifikovaných investorů (FKI) s objemem majetku v hodnotě více než 5 miliard Kč. Nejrychleji rostoucí správce fondů za poslední dva roky.

 • Slavíček Golf Academy

  Slavíček Golf Academy je se svými třemi centry a 150 dětmi v pravidelné přípravě největší golfovou akademií v ČR. Celkem s dětmi z přípravek má naše akademie na 250 dětí.Jejich posláním je vychovávat zdravé, sebevědomé a slušné děti a mladé sportovce s trvalým vztahem ke golfu a sportu obecně, s respektem k životu v kolektivu, s respektem ke starším lidem a s pokorou, bez které nelze získat nic v golfu, sportu ani v životě.

 • Nikon golf Academy

  Nikon Golf Academy byla založena v loňském roce s cílem poskytovat špičkovou výuku golfu. Pod vedením zkušených trenérů v ní mohou děti od pěti do osmnácti let rozvíjet své individuální schopnosti.  Trenéři mají každé dítě pod dokonalým dohledem, protože výuka probíhá ve skupinkách 4 dětí. Golf je pro výchovu mladých lidí přínosný, neboť je vede k soustředění, disciplíně, ohleduplnosti a respektu k druhým.  Služby akademie mohou využít i dospělí hráči, kteří se chtějí ve hře zdokonalit.

 • hotel Nad Královnou

  Nový, stylový Hotel Nad Královnou *** se nachází v městské části Praha 5 – Zbraslav. Od centra Prahy je vzdálen přibližně 10 – 15 minut. Hotel je umístěn v nejklidnější části Zbraslavi a je vhodný pro všechny ty, kteří preferují klid a soukromí. V hotelu se nachází stylová restaurace s pivnicí s oddělenými nekuřáckými a kuřáckými prostory a výbornou českou či italskou kuchyni. Pro organizování společenských akcí, firemních školení či seminářů je pak vhodný oddělený salonek. Pro Vaše malé ratolesti je v hotelu malý dětský koutek a u jedné z letních zahrádek také malé dětské hřiště. Samozřejmostí je také bezplatné parkoviště pro osobní auta a autobus.

 • Nikegolf.cz

  Nejširší nabídka prestižní značky Nikegolf.

 • Autosalon Klokočka

  Společnost Autosalon Klokočka patří mezi největší autorizované prodejce a servisy značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen užitkové vozy a Kia v České republice. Dále patří mezi největší prodejce ojetých vozů v programech ŠKODA Plus a Das Welt Auto s vlastním Autosalonem zánovních vozů. Déle než 25 let nabízí vysoký standard poskytovaných služeb a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Bližší informace na www.klokocka.cz.

Mediální partneři

 • časopis Golf

  Golf je exkluzivní golfový měsíčník, s téměř 10 000 abonenty, první na domácím trhu – vychází od roku 1993, nyní v nákladu 12 000 kusů. Zaměřuje se na informace o domácím i světovém golfu, původní reportáže, rozhovory a profily osobností, testy vybavení a informace o novinkách. Časopis Golf je smluvním partnerem České profesionální golfové asociace i České golfové federace a mnoha golfových resortů a soutěží v České republice i na Slovensku.

 • časopis FORGOLF

  Golfový magazín o životním stylu plný reportáží z domácích i zahraničních hřišť a (nejen profesionálních) turnajů, rozhovorů s hráči, novinek z klubového dění a tipů na cestování za golfem. Součástí časopisu jsou i rubriky jako testování aut, technologické novinky, trendy současného designu, móda, kosmetika a mnoho dalšího. ForGolf se za svých osm let života stal velmi uznávaným titulem na české golfové scéně.

detail