4. kvalifikační kolo Prague City Golf Open + 4. kolo Himalayas Open

V neděli 30.7.2017 se za velmi horkého počasí v Prague City Golf na Zbraslavi odehrálo 4. kolo Prague City Golf Open a také 4. kvalifikační kolo Himalayas Open.

Vu Khanh Toan zvítězil s 43 body v kategorii 0 - 10, v druhé kategorii 10,1 - 28 zvítězil Mai Van Rao s 48 body a třetí kategorii 28,1 - 54 ovládl Jaroslav Kukrecht s 36 body. Ve společné kategorii brutto se na prvním místě umístil Vu Khanh Toan, který zahrál 76 ran. Pro vítěze všech tří kategorií jsme připravili velice zajímavé ceny např. vouchery na hřiště, dárkové předměty s logem PCG. Výhercům gratulujeme a těšíme se již na 5. kolo Prague City Golf Open, které proběhne 20.8.2017 a již se na něj můžete přihlásit na www.cgf.cz . V tento den bude současně probíhat další kvalifikační kolo Himalayas Open - mistrovství v puttování. Těšíme se na Vás.

Výsledky 4. kvalifikačního kola Himalayas Open naleznete zde.

Výsledky 4. kvalifikačního kola PCG Open naleznete zde.