Women´s Golf Day na Zbraslavi

Úterní akce WOMEN´S GOLF DAY, kterou pořádal Prague City Golf ve spolupráci s Bussines & Professional Women CR, začínala v 16h v restauraci, kde se dámy u přípitku a občerstvení seznámily s plánovaným programem.

Negofistky a začínající golfistky si na tréninkových plochách pod vedením trenérky Edity Urbanové vyzkoušely a potrénovaly puttování, chipování a dlouhé rány. Před příchodem očekávaného deště stihly ještě pár jamek na 18ti jamkovém greenu Himalájích. Pro golfistky byla připravena cvičná 19.jamka a soutěž Nearest to the pin. Vše ve společnosti hráčky Prague City Golf Clubu, členky Slavíček Golf Academy a přední české amatérské golfistky s HCP +3,5 Sáry Kouskové. Dámy si stačily ještě zahrát i jednu jamku na hřišti.
Po příchodu silného deště se všechny uchýlily do restaurace, kde se seznámily s pravidly golfu a zbylý čas věnovaly příjemné diskuzi s E. Urbanovou a S.Kouskovou.
Na konci akce byla pro účastnice připravena květina a malá pozornost. Společně strávené odpoledne v Prague City Golf si všechny dámy maximálně užily a loučily se s příslibem dalšího podobného setkání na zdejším golfovém hřišti.

detail