Golfové akademie

slga

Slavíček GOLF ACADEMY

Slavíček Golf Academy je se svými třemi centry a 150 dětmi v pravidelné přípravě největší golfovou akademií v ČR. Celkem s dětmi z přípravek má naše akademie na 250 dětí. Jejich posláním je vychovávat zdravé, sebevědomé a slušné děti a mladé sportovce s trvalým vztahem ke golfu a sportu obecně, s respektem k životu v kolektivu, s respektem ke starším lidem a s pokorou, bez které nelze získat nic v golfu, sportu ani v životě.

www.slga.cz

http://www.slga.cz/prazdninove-kurzy

ngas

NIKON Golf Academy

Svěřte se do rukou vynikajících trenérů a naučte se hrát golf tak, aby vás ještě více těšil! Připraveny jsou programy nejen pro dospělé, ale hlavně pro děti různých věkových kategorií. V létě jsou pravidelné tréninky,mimo sezónu pak soustředění. Ať jste začátečník nebo pokročilý hráč, s námi se vždy naučíte mnoho nového!

www.ngac.cz

Golf Academy Jiřího Němečka

GOLF ACADEMY Jiřího Němečka

V roce 2011 založil Jiří Němeček svoji Golfovou Akademii, která navázala na jeho úspěšný výukový systém, díky kterému vychoval mnoho hráčů s plusovým handicapem. Pro firmy, zaměstnance, obchodní partnery a klienty nabízí: skupinové tréninky, individuální tréninky, hru na hřišti s vašimi klienty nebo partnery, v zimním období možnost hry na golfovém simulátoru. Pro dospělé zájemce, ať už začátečníky nebo pokročilé, nabízí: individuální výuku, hru na hřišti, v zimním období hru na golfovém simulátoru, kurzy pravidel.

detail